Juk į Vilniaus lopšelį-darželį „Zylutė“ pasibeldė jubiliejinis 45-metis!

  2022 m. rugsėjo 14 diena tapo ypatinga, nes ji kitokia nei norėjome, kitokia, nei planavome, kitokia, bet savaip įsimintina ir bus ilgai prisimenama. Juk į Vilniaus lopšelį-darželį „Zylutė“ pasibeldė jubiliejinis 45-metis!

  Šios gražios šventės proga darželis pasidabino pačiomis nuostabiausiomis šventinėmis spalvomis.

  Į šventę gausiai susirinko lopšelio-darželio „Zylutė“ bendruomenė bei svečiai: Vilniaus m. savivaldybės mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė, Vilniaus m. savivaldybės atstovai, socialiniai partneriai.

  Po l.e.p. direktorės Danutos Voitechovič sveikinimo žodžio, sveikinimą dovanojo Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė, kuri ne tik pasakė šiltų žodžių vaikams bei bendruomenei, bet ir įteikė nuostabią dovaną – 1000 eurų vaikų edukacinei veiklai ir vaisių, kad vaikai maitintųsi sveikai. Taip pat sulaukėme sveikinimų iš Vilniaus m. savivaldybės atstovų, soc. partnerių ir kitų svečių.

  Ugdytiniams buvo surengta daug staigmenų, viena iš jų, tai  į svečius atvyko DIDELĖS LĖLĖS, kurios visus linksmino.

  Rugsėjo 15 d. ugdytiniams taip pat buvo suplanuotos linksmybės – susitiko su Vienaragiu, kuris linksmino, dainavo, šoko, žaidė ir fotografavosi su vaikais.

  Per 45 darbo metų darželis visiems įrodė, kad įstaigos, kaip ir žmogaus, gyvenimas matuojamas ne metais, o nuveiktais darbais. 45 metai – tai 45 rugsėjai su gausybe mažylių, nedrąsiai įsikibusių tėveliams į rankasketuriasdešimt penkeri prisirišimo metai, per kuriuos pamilti ir užauginti vaikystės sparnai, jau daugelį kartų paspaustos išsiskyrimui išleistuvėse rankos. Tai 45 atsakingo, kupino ieškojimo, kruopštaus darbo metų, atiduotų prasmingam darbui bei sėkmingam vaikų ugdymui.

  Norisi palinkėti, kad ir toliau mažųjų ugdytinių bei pedagogų laikas tekėtų prasmingai ir visi sveiki bei besišypsantys sulauktų ateinančių naujų jubiliejų.

Tikime, kad jaunieji darželinukai užaugs puikiais Lietuvos piliečiais.