Lapkričio 22, 23 dienomis vyko atviros ugdomosios veiklos grupėse „Motyliok“ ir „Raduga“.

Lapkričio 22, 23 dienomis vyko atviros ugdomosios veiklos grupėse „Motyliok“ ir „Raduga“.

„Motyliok“ grupės ugdytiniai su pasakos personažu Pagranduku leidosi į įdomią kelionę po matematikos šalį. Kartu su Pagranduku ugdytiniai mokėsi eksperimentuoti, tobulino skaičiavimo įgūdžius, konstravo iš geometrinių figūrų ir pagaliukų. Gelbėdami Pagranduką vaikai įveikė sunkumus, padėjo vieni kitiems, buvo labai aktyvūs, bandė patys ieškoti būdų, kaip spręsti pažinimo problemas, siekė užsibrėžto tikslo ir įvykdė visas užduotys.

Taip vaikai padėjo Pagrandukui sėkmingai grįžti pas senelius.

Kelionė buvo labai įdomi ne tik ugdytiniams, bet ir mūsų svečiams.

 

Atviros ugdomosios veiklos metu grupės „Raduga“ ugdytiniai leidosi į kelionę po laiko šalį. Vaikai grožėjosi savo gimtosios gamtos paveikslais įvairiais metų laikais, atkreipė dėmesį į jos ryškių spalvų įvairovę, sezoninius pokyčius. Labai įdomu stebėti, kas kiekvienam vaikui aktualu, ką jis pastebi ir kaip savo pastebėjimais bei patirtimi dalijasi su bendraamžiais.

                      Kūrybiniuose darbuose vaikai atspindėjo visą savo mėgstamo sezono grožį, stengėsi išpildyti Laiko fėjos norą ir savo rankomis sukurti stebuklą. Ši kelionė praturtino naujomis žiniomis apie metu mėnesius ir savaitės dienas. Kelionė paliko teigiamų emocijų vaikų širdelėse.

Matyti džiugias vaikų akis, didelį susidomėjimą veikla, mokytojams yra tikras džiaugsmas.